Chouke dwaalde door de eindeloze zoektocht van New Age — totdat ze Jezus vond

“Ik voelde: er is ergens iets wat ik mis.” Chouke zag het leven als een eindeloze zoektocht naar iets wat haar ziel verlangde. Iets wat dieper ging dan wat ze tot nu toe had gekend. Ze probeerde allerlei spirituele paden, volgde sessies, en bezocht plekken waar ze dacht vervulling te vinden. Maar steeds ontbrak er iets. Totdat ze tijdens een sessie een wit licht zag en Jezus tot haar sprak, en zij uiteindelijk rust in Jezus vond. Wat ze jarenlang in het spirituele zocht, vond ze in Hem.

De leegte in Chouke begon in haar te branden. Op een gegeven moment begon ze zichzelf maar te overtuigen: “Ik ben er al, want dit is het leven. Het oneindige zoeken is gewoon het leven.” Toch bleef er een knagend gevoel. Toen ze een burn-out kreeg, viel alles wat ze dacht te weten over zichzelf en het leven weg. “Alles brokkelde af van wat ik dacht dat het leven was en hoe ik dacht dat ik was.” Chouke merkte dat oude patronen – altijd klaarstaan voor anderen, over grenzen gaan, pleasen – haar niet brachten waar ze naar verlangde. Daarom wilde ze iets nieuws proberen.

Ze vertelt dat ze niemand kende die echt met Jezus wandelde. “Ik dacht alleen bij Jezus aan kerken, religie, glas-in-loodramen en houten banken met grijze koppies om me heen.” Toch bleef haar zoektocht haar verder leiden.

Tijdens een coaching sessie, waarin ze diep in haar onderbewustzijn werd geleid, kreeg ze de vraag of ze echt was afgesneden. Op dat moment zag ze een wit licht en wist ze: “God sprak tot mij. Ik wist: dit is God. Dit is waar ik naar op zoek was.” Zijn boodschap was helder: “Je bent niet afgesneden. Je bent geliefd. Ik hou van je.”

De bron
Vanaf dat moment veranderde alles voor Chouke. “Ik kwam gewoon thuis. Het was een onbeschrijfelijk gevoel van rust.” Waar ze vroeger dacht dat ze alles op eigen kracht moest doen – helpen, dragen, genezen – besefte ze nu dat dat niet hoefde. “Voorheen zou ik denken: ik moet werken. Ik moet iets doen, naar voren leunen en de pijn inrijden. Nu bid ik voor mensen.”

God is de bron in haar leven geworden. “Ik kan degene die alles heeft gemaakt, vragen om te helpen.” Chouke hoeft nooit meer te zoeken. “Het leven is echt, echt supermooi met God. Met Jezus.”

Bekijk hier alle Jubilee Stories.

Bekijk hier Chouke’s volledige getuigenis:

YouTube player

Door Marlinde Teesink, 18 maart 2025, Revive.nl

Deel dit artikel

Meer artikelen

Chouke dwaalde door de eindeloze zoektocht van New Age — totdat ze Jezus vond

Lees verder

Ex-moslima Sarah Marikh getuigt van Jezus’ liefde

Lees verder

Anita hoorde stemmen in haar hoofd en wilde niet meer leven, tot Jezus haar redde.

Lees verder

Gilian was extreem gewelddadig, tot hij Jezus ontmoette.

Lees verder

Kies leven – Abortus is geen optie

Lees verder

Mike overleed bijna aan een overdosis drugs, maar God redde en genas hem.

Lees verder

Volg de Alpha Cursus bij Jubilee